Helpdesk              

  08.00 - 16.00                    +421 (905) 663 824      delnet@delnet.sk

O spoločnosti

Sme stabilným a spoľahlivým dodávateľom informačných technológií s dlhoročnými skúsenosťami a vynikajúcim technickým zázemím, ale predovšetkým s erudovanými a školenými odborníkmi v oblasti informačných technológií. Hlavnou oblasťou, ktorej sa venuje naša spoločnosť je outsourcing ICT, prevzatie plnej zodpovednosti za chod spoločností po stránke informačných technológií. Tieto služby ponúkame hlavne malým a stredným firmám, ktoré nezamestnávajú vlastného IT správcu. Neoddeliteľnou súčasťou outsourcingu je starostlivosť o servery. Službu starostlivosti o servery poskytujeme bez rozdielu na veľkosť - správu serverov zabezpečujeme v plnom rozsahu, alebo len ako konzultačné služby, kde sa o správu stará správca zákazníka, ktorý nás kontaktuje len pri odbornejších úkonoch.

Čo Vám ponúkame

Technická podpora

Odborne vyškolení špecialisti sú vám k dispozícii 365/24/7. Ušetrite výdavky na IT a uvoľnite vaše IT zdroje. Rýchlo reagujte na bezpečnostné problémy a ochráňte svoju reputáciu. Prioritná odpoveď na vašu požiadavku okamžite rieši vzniknutú situáciu.

Vedenie účtovníctva

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd, personálnej agendy a ekonomického poradenstva. Prioritou našich služieb je diskrétnosť a hlavne spokojnosť zákazníka.

Hosting

Postaráme sa o Vašu firemnú prezentáciu, ale aj o Vašu elektronickú poštu. Poskytneme Vám bezpečný priestor pre Vašu firmu. Nie sme klasická hostingová spoločnosť, u nás máte vždy individuálny prístup. Poskytneme Vám bezpečný priestor pre Vašu firmu.